איך התחילה חברת השליחויות שלנו?

איך התחילה חברת השליחויות שלנו?

עקבו אחרינו

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

דברו איתנו

בשנת 2004 יניב בעל החברה (אז, בחור צעיר נמרץ ויצירתי) החל במתן שירותי משלוחים מהירים למספר מצומצם של לקוחות, אשר הכירו אותו וסמכו עליו. עד מהרה, פשטה השמועה מפה לאוזן, כי יש שליח מהיר ונמרץ שאפשר (וכדאי!) לתת בו אמון, כי הוא מבצע את כל סוגי השליחויות (קטנות וגדולות) באופן מהיר, אמין ומקצועי, ואף טוב יותר מחברות שליחים גדולות שהיו אז.

הלקוחות מתחילים לזרום – וחברת גלגלים שליחויות גדלה

תוך זמן קצר, החל מאגר הלקוחות להתרחב ולגדול מעצמו, עד כדי כך, שיניב, שביצע בעצמו את כל השליחויות כאשר הוא רוכב על קטנוע קטן בנפח של 50 סמ"ק, הבין, כי לבדו, לא יוכל לעמוד בביצוע כל השליחויות עבור כל הלקוחות החדשים שרצו ליהנות משירותו האמין והמדויק. יניב החל לצרף אליו שליחים נוספים, תוך בחירה קפדנית של כל שליח ושליח, הדרכתו באופן יסודי ועריכת היכרות רשמית בין השליח ללקוח, מאחר וחשוב היה ליניב כי הלקוחות היקרים לליבו יידעו, שטובתם ממשיכה לעמוד מול עיניו, גם אם את המשלוח בפועל, מבצע שליח אחר.

גלגלים שליחויות כיום

הרבה חבילות חשובות ומעטפות חיוניות עברו בארגזי הקטנועים מאז, אבל אותם קווי יסוד מנחים לשירות שגיבש יניב מול לקוחותיו הראשונים, ממשיכים ללוות את גלגלים שליחויות גם כיום. מספר השליחים עלה לעשרות, אבל עדיין, כל אחד מהם נבחר בקפידה על ידינו, מקבל הכשרה מתאימה ומשובץ למשימות המתאימות לו, על פי הדרישה לשעות העבודה ואזורי החלוקה של הלקוח. שירותים מיוחדים כמו הצמדת שליחים לעסקים שנפח השליחויות שלהם גדול מהרגיל, כמו גם שירותי נהג אישי ושירותים מיוחדים נוספים, מלמדים את לקוחותינו יומיום מחדש, כי שירות שליחים אמיתי ומהימן מבוסס על יחס אישי ואמינות, וכי שירותי שליח מחברה חיצונית אין פירושם כי העסק מוותר על שליטתו במשלוח המועבר, מאחר והוא יכול לבדוק בכל רגע ממש היכן בדיוק נמצא השליח המבצע את השליחויות שלו.

מערך השירותים הגדל והולך שלנו בכל יום, מאפשר לכם, בעלי העסקים והגופים העסקיים השונים ליהנות משליחויות המבוצעות בקפדנות ובדייקנות, מנוטרות על ידיכם (ועל ידינו) בכל עת, והכל – ביחס אישי ובשירותיות יוצאת דופן בתחום שרות שליחים.

גם אם עדיין אינכם נמנים עם לקוחות גלגלים שליחויות, תוכלו, לנוחותכם, לקבל ייעוץ טלפוני מקצועי מאיתנו בנוגע לשירות הנדרש לכם, בטלפון 03-5561314.

עקבו אחרינו

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

דברו איתנו